Jsme tu pro všechny, co hledají stabilního a kvalitního zaměstnavatele

 

V CB Auto myslíme nejen na naše zákazníky, ale i na naše zaměstnance, kteří nám pomáhají poskytovat zákazníkům služby a servis na nejvyšší úrovni.

Chceme, aby naši zaměstnanci dělali práci, která je baví, a měli z ní radost, aby tento pocit mohli přenést do každodenního kontaktu se zákazníky. Vytváříme proto takové prostředí, kde si lidé za dobrou práci odnesou dobrý výdělek, protože dobře odvedenou práci rádi velmi dobře zaplatíme. Zároveň necháváme lidi růst. V průběhu pracovní praxe pro ně nacházíme uplatnění v rámci firmy.

Podporujeme osobní rozvoj a školení v rámci jejich oboru. Vychováváme si nové kolegy a chceme, aby byli nejlepší. Poskytujeme praxi studentům odborných škol. Chceme vytvořit přátelský kolektiv, proto organizujeme i mimofirmení akce a setkání.

Chápeme, že lidé nejsou stroje, proto mají naši zaměstnanci možnost čerpat zdravotní volno (sick day) nad rámec standardní dovolené. A pokud je potřeba vzít si na několik dní volno a odjet třeba k moři, nabízíme možnost zapůjčení automobilu.

Naše firma má historii – mnozí naši zaměstnanci jsou s námi více než deset let a rádi se o své zkušenosti a vědomosti podělí s novými kolegy.